Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

b_350_0_16777215_00_images_stories__images_seizoenen_20202021_Week-van-de-Scheidsrechter-660x330.jpg

Beste voetbalfanaten,

Maandag 14 september is het de dag van de scheidsrechter. Een dag om extra aandacht te geven aan onze verenigingsscheidsrechters.

Zonder scheidsrechter kunnen er geen wedstrijden gespeeld worden en dus zijn we erg blij met de mensen die ons helpen met het fluiten van wedstrijden. Hoewel het zeker geen makkelijke taak is en je zeker niet altijd positief benaderd wordt zijn we blij dat onze scheidsrechters telkens weer voor de clubs klaarstaan. Heel erg bedankt voor jullie inzet!
Deze week en komende week is er voor alle scheidsrechters een extraatje in de rust om ze extra te bedanken.

Er is helaas nog steeds een tekort aan scheidsrechters. We zoeken nog scheidsrechters voor verschillende niveaus. Ben of ken jij iemand die bereid is wedstrijden te fluiten? Meld je dan bij Stan Peters: 06-10321300
 

Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction