Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

b_300_0_16777215_00_images_stories__images_pupil_van_de_week_seizoen2017-2018_Dieke_de_Beijer.jpg

Hallo,

Ik ben Dieke de Beijer, 7 jaar en ga op de Plakkenberg naar school. Dit is mijn tweede jaar als voetbalster en voetbal ik in de SSL 2 bij trainer Carlo. Mijn vader heeft vroeger ook op voetbal gezeten bij Sportclub Silvolde.  Ik heb altijd zin om naar het voetbal te gaan en ben goed in verdedigen en dribbelen! Mijn scorend vermogen en schotkracht moeten nog iets verbeterd worden!

Ik vind het hartstikke leuk dat ik deze wedstrijd pupil van de week mag zijn en hoop op een mooie wedstrijd met drie punten voor onze club!

Groetjes Dieke

Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction