Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

 • DSC_0874
 • DSC_0874
  DSC_0874

  De verslagen van de vorige twee wedstrijden waren al vrij lastig om te schrijven als je zo’n 15 goals in het Silvolde doel ziet vliegen. Dat zou niet erg zijn als dit bij de tegenstander ook het geval zou zijn alleen daar gaat het momenteel mis bij de JO11-3. Als je dan vandaag JO11-1 uit Terborg op bezoek krijgt is het lastig om positief een wedstrijd te beginnen. Zeker als je hoort dat ze een sterk team hebben ingezet. Maar goed onze trots staat weer in vol ornaat en positief op het veld. Daarnaast is ons team uitgebreid met 3 nieuwe spelers te weten Anil, Dogac en Luuk (over eventuele foute spelling kan niet gecorrespondeerd worden). Top dat de jongens zich aangesloten hebben, resulteert alleen wel in een behoorlijke batterij wissels met kippenvel.

  Hoe dan ook het werd alsnog 1-17. Ik denk , ik val maar met de deur in huis dan hebben we dat vast gehad. Dan het spel van JO11-3, daar menen wij, als toeschouwers, toch vooruitgang te zien. De eerste goals werden weliswaar door Terborg gemaakt maar Silvolde wist toch ook minutenlang de bal over het midden te houden. Richting het doel volgt dan vaak de twijfel en voordat ze een schot hebben kunnen lossen wordt de bal door Terborg onderschept.  Luuk rent zich de benen uit het lijf en samen met Nathan is hij een van weinigen die de Terborgenaren kan bijbenen als ze een sprint inzetten. Uiteindelijk weet Silvolde in het begin van de eerste helft toch een doelpunt te maken. Het kruisje komt achter de naam van Lucas, helemaal goed. Daar hebben we als publiek dan ook nog zo’n 40 minuten op moeten teren. Bij de rust had Terborg inmiddels de 10 al bereikt, probeer dan de koppies nog maar een hoog te houden, een lastige opgave voor Bas en Tycho en dan nog maar te zwijgen van hun eigen hoofd. De inzet is er tot het einde, Mike heeft mooie ballen uit het doel gehouden en “wij” gingen wat duw en trek werk niet uit de weg. Ze zijn in ieder geval het weekend sportief begonnen, hopelijk hebben ze bij de grijpkraantjes wel een prijs. Fijne Kermis


  Klik voor meer foto’s

  Klik op het fotograaf-icoontje rechts van deze pagina

  Klik hier voor meer foto's
   
  Template Settings
  Select color sample for all params
  Red Blue Green Black Yellow
  Background Color
  Text color
  Google font
  Body font-size
  Body font-family
  Direction