Naar SportclubSilvoldeTV  Naar het fotoboek   Naar de twitterpagina   Naar de facebookpagina Zoeken in de website  Login leden  

voetbal_498x332.jpg

Beste ouders en spelers van Silvolde/Terborg J017-3 en Silvolde JO15-2

Het is voor ons steeds lastiger om vrijwilligers te krijgen binnen onze verenging. Via dit bericht wil ik  jullie dan ook laten weten dat er zowel voor Silvolde/Terborg J017-3 als Silvolde JO15-2 nog geen trainers/ en leiders zijn gevonden.

Binnen de vereniging doen wij onze uiterste best om dit te realiseren. Bij deze meteen ook de vraag aan alle ouders en leden: wie van jullie wil zich graag inzetten om onze jeugd de sport te laten beoefenen die ze zo graag doen.

Namens de voetbaltechnische commissie,

Roel te Heneppe

 
Template Settings
Select color sample for all params
Red Blue Green Black Yellow
Background Color
Text color
Google font
Body font-size
Body font-family
Direction